Oferta

Odnaleziony Dom Św Mikołaja


To najbardziej magiczne miejsce na mapie Mazowsza w okresie świątecznym!
Na skraju lasu Złotopolskiego, wśród pól, odnajdziecie Dom Świętego Mikołaja. Przepełniony magią, świątecznymi melodiami i niezwykłą gościnnością gospodarzy.

Już od 5 listopada 2022 nasza stodoła przemieni się w czarujący, Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja i Mikołajowej, a Wy pod ich nieobecność będziecie mogli zobaczyć jak Oni mieszkają, poznać elfy które zabiorą Was na warsztaty dekorowania pierników, pomogą Wam spisać Wasze marzenia i wysłać je pocztą. 


Poczuj magię nadchodzących świąt! 

Atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy: 

-zwiedzanie Odnalezionego Domu Mikołaja i Mikołajowej, 

-świąteczna sceneria do zdjęć, 

-wizyta w pracowni Elfów ( pisanie listów do Świętego Mikołaja),

-poczta Świętego Mikołaja, 

-labirynt z zagadkami, 

-mini zoo ( alpaki w godzinach 12:00-17:00), 

-świąteczny sklepik z wyrobami naszej kuchni i pamiątkami, 

-strefa gastronomiczna: pizza serwowana przez Pick-Up Party, stoisko z tradycyjnymi potrawami świątecznymi, ognisko z kiełbaskami lub marshmallow, grzane wino, rozgrzewająca herbata i gorąca czekolada, 

-możliwość skorzystania z zimowego wellness po wcześniejszej rezerwacji (sauna i ruska bania), 

-oraz wiele innych niespodzianek! 

-Indywidualnie i bez rezerwacji - Odnaleziony Dom będzie czynny w soboty oraz niedziele w godzinach 12:00 - 18:00. W każdy weekend od 5 listopada do 18 grudnia 2022. 

-Dla grup zorganizowanych (wycieczki szkolne, sesje zdjęciowe, spotkania firmowe), konieczność rezerwacji - Odnaleziony Dom będzie czynny od poniedziałku do czwartku.Od 17 października do 18 grudnia 2022.


Ofertę oraz szczegółowe informacje uzyskasz: 

telefonicznie: 781-200-400, mailowo: info@mietowewzgorza.pl