Oferta

Odnaleziony Dom Św Mikołaja

Zapraszamy Was do magicznego świata Odnalezionego Domu Świętego Mikołaja, gdzie czas płynie inaczej, a w powietrzu unosi się zapach cynamonu i choinki. 


W dniu 18 listopada  2023 oficjalnie otwieramy nasze drzwi, abyście mogli przeżyć niezapomniane chwile. Już przy samym wejściu poczujecie magię Świąt – nasz Odnaleziony Dom został uroczo przystrojony, a światełka migoczą niczym gwiazdy na niebie.


Atrakcje, które Was czekają w cenie biletu, przeniosą Was w bajkowy świat:


-Zwiedzanie Odnalezionego Domu Mikołaja i Mikołajowej: Tajemnicze pomieszczenia pełne niespodzianek otworzą przed Wami swoje drzwi, zapraszając Was do odkrywania ich sekretów.
-Świąteczna sceneria: Idealna do stworzenia magicznych zdjęć, które staną się piękną pamiątką z Waszej wizyty.


-Wizyta w pracowni Elfów: Tu będziecie mogli napisać swoje listy do Świętego Mikołaja i ozdobić je świątecznymi ozdobami.


-Labirynt i zjeżdżalnia Świętego Mikołaja: Czekają na Was wyjątkowe wyzwania w labiryncie, a nagrodą za przejście będzie zjazd na zjeżdżalni – prawdziwe emocje gwarantowane!


-Poczta Świętego Mikołaja: Gdy spiszecie swoje marzenia podczas warsztatów, będziecie mogli z pomocą elfów wysłać listy do Mikołaja, wrzucając je do specjalnej skrzynki.


-Spotkanie z uroczymi alpakami: Dostępne w soboty i niedziele w godzinach 12:00 - 17:00, te sympatyczne stworzenia z pewnością Was rozczulą swoją urodą.


Cennik:
Bilet wstępu dla jednej osoby - 49 zł
Bilet wstępu dla dzieci do lat 3 -39 zł


Jeśli zaś marzycie o rozgrzewających smakach Świąt, w naszej strefie gastronomicznej czekają na Was:
-Pyszna pizza serwowana przez Pick-Up Party,
-Tradycyjne potrawy świąteczne, ognisko z kiełbaskami lub marshmallow,
-Grzane wino, rozgrzewająca herbata i gorąca czekolada.


Nie zapomnieliśmy o prezencikach! Nasz świąteczny sklepik oferuje pamiątki, które będą wspaniałym prezentem dla Waszych bliskich.


* strefa gastronomiczna oraz pamiątki dodatkowo płatne.


Warto podkreślić, że w tym roku wprowadziliśmy wiele zmian i przygotowaliśmy dla Was nowe atrakcje, które sprawią, że poczujecie magię Świąt jak nigdy dotąd!


Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja będzie czynny indywidualnie i bez rezerwacji w soboty oraz niedziele w godzinach 12:00 - 18:00.


Dla grup zorganizowanych, takich jak wycieczki szkolne, sesje zdjęciowe czy spotkania firmowe, konieczna będzie rezerwacja, a Odnaleziony Dom będzie czynny od poniedziałku do czwartku.
Przyjdźcie i dołączcie do nas, abyśmy mogli razem celebrować ten wyjątkowy okres! Święta już czekają na Waszych sercach, a my jesteśmy gotowi, by Was do nich wprowadzić.

Szczegółowe informacje: 
tel: 601-691-399, e-mail: info@zlotopolskadolina.pl

Lokalizacja: Trębki Nowe 90, 05-170 Zakroczym. 

Pliki do pobrania: