Wesela

Zapraszamy wszystkich zakochanych...

Na rynku branży weselnej działamy od ponad 10 lat organizując wiele imprez i wydarzeń, w tym dla wielu gwiazd polskiego show biznesu. Naszą dewizą jest zapewnienie Państwu cudownego, wyjątkowego przeżycia w tym ważnym dla Was dniu.Przede wszystkim chcemy zadbać o wyjątkowość oferując każdej parze indywidualne podejście. Skupiamy się na wyśmienitej kuchni, profesjonalnej i uśmiechniętej obsłudze oraz wysokim standardzie.


Nasza posesja zapewnia walory krajobrazowe rzadko spotykane w okolicy - las, dolina, rzeczka i śpiew ptaków!Bez względu na pogodę goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza i podziwiać ogród z licznych tarasów, ogrzewając się przy cieple kominka (zewnętrznego) i popijając doskonałą kawę.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby była to cudowna i niezapomniana uroczystość. Jednocześnie jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem, aby omówić więcej szczegółów i warunki współpracy.

Oferta szczegółowa:

+ 48 601 691 399

Pliki do pobrania:


Sala Kominkowa

To sala balowa, w której możemy zaoferować Państwu organizację przyjęć lub eventów do 180 osób. Neutralne i eleganckie wnętrza dostosują się do każdego stylu weselnego.

Sala Zakroczymska

Planujesz mniejsze przyjęcie? Nasza kameralna sala zakroczymska, która pozwala na organizacje przyjęć okolicznościowych do 35 osób, sprosta Waszym oczekiwaniom.

Złotopolska Chata

W zależności od aranżacji, nasza chata jest miejscem ślubów plenerowych oraz miejscem poprawin. Pomieści 50 osób i idealnie sprawdzi się na biesiadę przy grillu i tańce pod chmurką.