Hotel

Na skraju filmowych Złotopolic powstał specjalnie z myślą o naszych gościach Dwór Złotopolska Dolina.

Złotopolska Dolina to lokal spełniający wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Położone tylko 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie, zaciszne, urokliwe miejsce. Otulone Lasem Złotopolskim, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, pośród śpiewu ptaków i szumu zbóż powoduje, że można tutaj zapomnieć o zgiełku pobliskiego miasta. Urok krajobrazowy jest tutaj niezapomniany! Jest to idealne miejsce na wypoczynek, wymarzone przyjęcie, szkolenie czy inną uroczystość.

Wraz z zamknięciem się bramy Dworu Złotopolska Dolina oprócz ciszy i spokoju oferujemy również nocleg, dobrą kuchnię i świetną zabawę.

Dwór Złotopolska Dolina prowadzona jest przez młodych kreatywnych ludzi, którzy są w stanie zorganizować przyjęcie, bankiet czy szkolenie na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta. Służymy również doradztwem w zakresie organizacji oprawy ślubno-weselnej.

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej strony oraz proponujemy zaplanowanie uroczystości lub odpoczynku w naszym obiekcie.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o bezpośredni kontakt +48 601 691 399.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach.

Oświadczamy, iż uzyskaliśmy Subwencję Finansową od Polskiego Funduszu Rozwoju.